МАХРОВІ ХАЛАТИ
ТА ВАФЕЛЬНО-МАХРОВІ
ХАЛАТИ

Якісний махровий халат у кожен готель України

Готельний бізнес – це досить специфічна сфера діяльності, де від маленьких деталей та, на перший погляд, незначних нюансів може залежати увесь успіх підприємницької діяльності. Тут варто враховувати вимоги та побажання кожного клієнта, а вони можуть в значній мірі відрізнятись. Але, без сумнівів, кожен клієнт шукає, в першу чергу, комфортні умови проживання. А, щоб їх створити, потрібно приділити увагу кожній деталі. Візьмемо для прикладу махровий халат. Його наявність обов’язкова у готелях високого класу. Як і рушники, халати – це безпосередній контакт з тілом. Тому до їх якості виставляються особливі вимоги.

Яким повинен бути ідеальний халат:

  1. приємним на дотик, найкращий варіант, якщо у складі лише стовідсоткова бавовна;
  2. важлива також якість використаних фарбників та відбілювачів – махровий халат має залишатись білим (або в насиченому кольорі, якщо це кольоровий варіант) навіть після багаторазового прання;
  3. для готелів важлива широка розмірна сітка, адже відвідувачі можуть мати різний зріст та комплекцію;
  4. зносостійкими – дуже важливий критерій, оскільки готельні халати перуться набагато частіше, ніж домашні.

Усім вищеперерахованим критеріям відповідає махровий халат турецького виробництва. Займаючись виготовленням текстилю вже тривалий час, підприємствам Туреччини вдалось досягнути високих цілей, що дозволяє пропонувати покупцеві продукцію лише найвищої якості. Завдяки багаторічному досвіду, який поєднується з інноваційними рішеннями, виготовлення махрових халатів у Туреччині займає одне з перших місць у цілому світі.

Махрові халати
Якісний махровий халат

Вафельно-махрові халати – новинка у текстильній сфері

Постійно працюючи над вдосконаленням продукції, вдалося презентувати новий тип - вафельно-махрові халати. Вони, в першу чергу, особливі за своєю текстурою. Лицьова сторона зроблена у вигляді вафельного полотна, але є повністю махровою. Внутрішня частина – махрова. Таке поєднання робить махровий халат більш зносостійким, подовжує його експлуатаційний термін. Халат надзвичайно приємний на дотик, в ньому дуже комфортно.

Вафельно-махрові халати
Вафельне полотно
Махрові вироби
зносостійкі махрові халати

Махрові вироби оптом на сайті zorepad.com.ua

Якщо Ви шукаєте надійного постачальника якісних махрових халатів та іншої продукції у готель чи інший заклад з сфери обслуговування, то компанія «Зорепад-прем’єр» до Ваших послуг. Ми співпрацюємо з клієнтами з усієї України: Київ, Харків, Дніпро, Херсон, Одеса, Миколаїв, Львів та ін. Гарантуємо високу якість та довговічність.

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ?
ЗАЛИШІТЬ КОНТАКТИ І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ!
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!