Постільна білизна
від компанії «Зорепад-прем’єр»

Виготовляємо білизну за розмірами замовника, з врахуванням усадки після прання. При бажанні можлива вишивка логотипу із використанням корпоративних кольорів фірми.

Тканини, з якими ми працюємо, відрізняються високою якістю. Якщо Ви приймете рішення купити постільну білизну на нашому сайті, будьте впевнені, що вона прослужить Вам довго і не втратить зовнішнього вигляду після багаторазового прання.

Якісна постільна білизна – запорука гарного сну?

Зручне ліжко і приємна для тіла постільна білизна від виробника гарантують Вам хороший та спокійний сон. Те, що дотикається до нашого тіла – простирадло, підодіяльник, рушник – мають бути приємними, якісними, здоровими, гіпоалергенними. Це з позиції гостя.

А з позиції готельєра білизна має бути зносостійкою, економною в користуванні, мати естетичний зовнішній вигляд після «-надцятого» прання, недорога по ціні, продаватися зі складу по першій вимозі і в будь-якій кількості та ін.

Ми намагаємось поєднати вимоги і гостя, і готельєра. Постільна білизна у готелі – елемент іміджу, який визначає рівень сервісу. І щоб допомогти вам зробити Ваш вибір, дозволимо собі поділитися своїм баченням.

Чому варто замовити білизну у нас?

Ми намагаємось поєднати вимоги і гостя, і готельєра. Постільна білизна у готелі – елемент іміджу, який визначає рівень сервісу. І, щоб допомогти Вам зробити Ваш вибір, дозволимо собі поділитися своїм баченням.

Ми принципово використовуємо тільки натуральні тканини. Вся постіль у нас пошита тільки з 100% бавовняних тканин. Ми керуємось при цьому наступними критеріями:

  • Натуральні тканини – це основа здорового сну, вони приємні на дотик і не викликають алергічних реакцій, що важливо у наш час.
  • Значущим для білизни є її гігроскопічність (здатність вбирати вологу), інакше у ліжку з’явиться відчуття сирості, а разом з ним і холоду. Тільки якісні натуральні тканини, з гарними вологовбираючими властивостями можуть забезпечити комфорт під час сну. Інколи виробник постільної білизни пропонує продукцію з вмістом синтетичних волокон, як наслідок - постіль не впорається з повноцінним вбиранням вологи.

Щоб Ви могли обрати з якої саме тканини хочете бачити постіль в своєму готелі нижче надаємо коротку характеристику тканин. Варто також зазначити, що вибраний тип тканини впливає і на кінцеву вартість текстильного виробу.

Ми б порекомендували:

Сатин як оптимальний варіант по співвідношенню якості і ціни. Сатин має «атласну» техніку переплетення ниток, що надає полотну делікатного шовковистого блиску та пластичності. Вибирають сатин найчастіше завдяки його особливим властивостям. В першу чергу, можна відзначити те, що сатин стійкий до зносу, зберігає первинний зовнішній вигляд після багаторазового прання, а також легко прасується. Багато клієнтів з міст Київ, Харків, Дніпро, Херсон, Одеса, Миколаїв, Львів обирають постільну білизну з сатину, через те, що він дуже приємний на дотик. Резонний привід, адже від цього в результаті залежить комфортність відпочинку в ліжку.

Перкаль – тонка високоякісна бавовна, улюбленець готелів вищого класу. Класичний перкаль, як правило, білого або ніжних пастельних відтінків. Основна перевага перкалю в тому, що він довговічний і міцний, та в той же час досить тонкий і м’який. Для виготовлення постільної білизни використовують спеціально оброблений перкаль, який досить щільний, щоб не пропустити на поверхню білизни пір’я та пух із подушки. Саме тому перкаль часто вибирає виробник постільної білизни.

Бязь – міцна бавовняна тканина. Вона має низьку зминаємість, легко переться. Варто відзначити такі властивості бязі, як екологічна чистота, легкість, здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка. Ця тканина вважається однією з найбільш придатних для виготовлення постільної білизни.

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ?
ЗАЛИШІТЬ КОНТАКТИ І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ!
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!