РУШНИКИ З ЛОГОТИПОМ

Пропонуємо виготовлення рушників з жаккардовим логотипом Вашого готелю або СПА-центру. Будь-який логотип виглядає дуже вишукано, якщо він нанесений на рушник при його виготовленні.
Рушник з жаккардовим логотипом додасть Вашому готелю ще одну зірку!

Махрові рушники з логотипом – показник високого класу готелю

У містах України, особливо у великих - Київ, Харків, Дніпро, Херсон, Одеса, Миколаїв, Львів, є десятки, а то і сотні готелів, які щодня відкривають свої двері відвідувачам. І саме думка і відгуки відвідувачів є основними оцінками якості роботи готелю. Щоб ці оцінки були вищими кожен власник намагається дотримуватись високих норм та стандартів, які панують в готельному бізнесі.

Невід’ємною складовою в готельній сфері є текстиль. Він тут зустрічається повсюди: в номерах, ресторані, в СПА-зоні. Текстиль для готелю – це своєрідна візитівка, можливість привернути увагу клієнта та запам’ятати період перебування у готелі надовго. Текстиль - поняття широке, складається з цілого списку найменувань. Однією з перших позицій є рушники. Без них неможливо уявити жоден готель. А, щоб цей предмет був ще й символом готелю, варто замовити рушники з логотипом.

Рушник з жаккардовим логотипом
Махрові рушники з логотипом
рушники з логотипом
Махрові рушники з жаккардовим логотипом
Махрові рушники з жаккардовим логотипом

Що являє собою рушник з логотипом

Звичайно, у кожному номері повинен бути набір рушників для кожного клієнта. Важливим критерієм є високі показники якості та тривалий експлуатаційний період. Але рушник має бути і візитівкою готелю. Саме тому готельєри часто бажають купити рушники з логотипом. На виріб наноситься назва закладу або його символ.

Компанія «Зорепад-прем’єр» пропонує не лише якісні турецькі махрові рушники, а і нанесення жакардових логотипів на них. При цьому з логотипом махрові рушники відповідають найвищим нормам та стандартам якості. Рушники дуже приємні на дотик, чудово вбирають вологу, мають презентабельний вигляд навіть після багаторазового прання.

Нашими клієнтами є не лише готельні комплекси. Пропонуємо на вигідних умовах співпрацю СПА-центрам, салонам краси, клінікам та іншим підприємствам по наданню послуг, де використовуються рушники чи махрові халати. Виконуємо замовлення в максимально короткі терміни. Співпрацюючи з нами, Ви переконаєтесь, що таке надійний постачальник текстилю.

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ?
ЗАЛИШІТЬ КОНТАКТИ І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ!
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!