СЕРВЕТКИ
ТА СКАТЕРТИНИ

Також шиємо фуршетні спідниці, чохли на крісла, сети

Скатертини і серветки під замовлення

Будь-яка святкова подія - це можливість зібрати близьких людей, родичів і друзів, колег і товаришів. Одним з важливих організаційних моментів є вибір скатертини і серветки на стіл. Ретельно підібраний комплект допоможе вигідно підкреслити красу страв. Від якості матеріалів, їх естетичних і функціональних характеристик безпосередньо залежить настрій гостей на банкеті, фуршеті або званій вечері. Важливі в створенні цілісного образу і деталі, такі як: чохли на стільці, ранери, фуршетні спідниці.

Підбираємо скатертину і додаткові аксесуари

Для ресторанів особливо важливо, щоб скатертини легко пралися, не втрачаючи при цьому свого зовнішнього вигляду. Такі забруднення, яким піддаються скатертини в ресторані - домашнім скатертинам навіть не снилися. Тому до тканин, які ми пропонуємо для ресторанних скатертин підходимо з великою відповідальністю.

Важливо звернути увагу на розміри, які підбираються індивідуально в залежності від габаритів меблів. Скатертини, чохли для крісел і стільців, фуршетні спідниці завжди шиються під замовлення.


скатертини

СКАТЕРТИНИ
вироблені з професійних тканин призначених для використання в ресторанах та із врахуванням збереження зовнішнього вигляду після постійного сильного забруднення та багаторазового прання. Шиємо фуршетні спідниці, чохли на крісла, сети.

серветки

СЕРВЕТКИ
Крім звичайних серветок різних розмірів і кольорів -по замовленню, пропонуємо серветки виробництва Туреччини -розмір 54смх54см, 100% бавовна

Вишукані серветки: ціна і якість

Поруч з тарілкою обов'язково розташовується серветка, адже без неї складно уявити інтелігентне спілкування з дотриманням етикету. Без серветок неможливий єдиний стиль приміщення кафе, ресторану, який вважається головним показником статусу закладу. У наявності стандартні варіанти за кольором і розміром. Під замовлення можна виконати серветки в будь-якій кольоровій гамі, з необхідною формою, довжиною, шириною..

Вибрати й купити скатертину із серветкамии

«Зорепад-прем'єр» пропонує весь асортимент текстилю для банкету. В каталозі сайті представлені докладні описи категорій. Вибравши необхідний набір, прочитавши, обговоривши всі нюанси з консультантами, можна сміливо оформляти опт. Доставка відбувається по всіх містах України, включаючи Київ, Миколаїв, Харків, Дніпро, Херсон, Одесу, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінницю.

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ?
ЗАЛИШІТЬ КОНТАКТИ І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ!
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!