ВЕЛЮРОВІ ХАЛАТИ

Велюр - особливий тип махрового полотна.
Має щільну, м'яку, бархатисту поверхню, відмінну фактуру полотна. Своєю назвою велюр завдячує латинському слову, яке в перекладі означає "волосатий" та французькою "оксамит".

ВЕЛЮРОВІ ХАЛАТИ

Однією з найважливіших складових готельного бізнесу є правильний підбір текстильних виробів. В першу чергу, це рушники і халати. Халатами повинні бути забезпечені відвідувачі готелів різної комплекції, зросту. Тому товари знадобляться в широкій розмірній сітці. У пошуках висококласних виробів зверніть увагу на велюрові халати. Це вироби виняткової якості, здатні підкреслити високий статус готелю. При цьому, купити велюровий халат в оптових кількостях рекомендовано не тільки для використання в готельному бізнесі, а й в СПА-комплексах, масажних кабінетах, саунах.

Велюрові халати: перевага матеріалу

Одягнувши якісний велюровий або махровий виріб, відпочиває не тільки тіло, а й душа. Велюр - це ідеальний матеріал для банних халатів, адже після купання доторкатись до тіла повинен виключно м'який матеріал. Незважаючи на високу щільність даної тканини, поверхня виробу буде оксамитовою, ніжною. Відмінні характеристики тканини з велюру:

  • 100% бавовна без синтетичних домішок - халат підійде навіть власникам супер чутливої шкіри;
  • Фактурне полотно має винятковий благородний вигляд. Привабливість виробу зберігається навіть після багаторазового прання, на відміну від махрових халатів
  • Відмінно вбирає вологу, забезпечує циркуляцію повітря, не дозволяючи шкірі перегріватися, запрівати
велюрові халати
велюрові халати зорепад

Специфіка виробництва:

Виробництво велюрового полотна на перших стадіях відбувається аналогічно звичайному махровому, але в кінці виробничого процесу махрове полотно проходить через ріжучу машину, яка «підстригає» кінчики махрових петель по лицьовій стороні тканини. Високоякісне велюрове полотно виготовляється з використанням обробки паром і декількох проходів через ріжучу машину з використанням щітки, яка видаляє зрізані кінчики волокна. Отримуємо велюрову тканину з одного боку і махрову зі зворотного.

Купити велюровий халат від виробника

Будь-якому покупцеві хочеться придбати товари гідної якості. «Зорепад-прем'єр» пропонує велюрові халати високої якості. Вартість продукції буде залежати від кількості одиниць товару. Наші ціни лояльні і припадуть до смаку вимогливим покупцям. Замовити халати з велюру з безкоштовною доставкою можна в Києві, Миколаєві, Харкові, Дніпрі, Херсоні, Одесі, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Вінниці та інших містах України.

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ?
ЗАЛИШІТЬ КОНТАКТИ І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ!
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!